Aktualności

12.05.2022 - Ważne! Informacja z dnia 12.05.2022 - testy do służby celno-skarbowej!
Platforma pomaga Wam w zdawaniu do służby od blisko 10 lat! 

Platforma pomaga Wam w zdawaniu do służby od blisko 10 lat! Zaangażowanych w proces powstawania platformy i aktualizacji pomocy dydaktycznych było ponad 100 osób. Przez te prawie 10 lat dopracowaliśmy zarówno platformę jak i materiały do perfekcji i uzyskaliśmy własność na znak towarowy Multiselect (inne podmioty mogą go używać wyłącznie na podstawie naszej licencji - jeśli jej nie mają to nie możemy polecić tej platformy).

Podsumowując: Chcesz zdać, skorzystaj z naszej platformy. 
My wychodzimy z założenia, że nie warto oszczędzać na swojej karierze zawodowej... Jeśli nawet zaoszczędzisz 100-200 zł to bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał czekać ponad rok po niezaliczonej rekrutacji...

05.01.2019 - Multiselect 2019 i Testy do służby celno-skarbowej 2019 / Testy na celnika 2019- Kto posiada oficjalne materiały na rynku, a kto udostępnia Multiselect bez oficjalnej licencji? Uważaj na nielegalną dystrybucję Multiselectu! Google blokuje nielegalną dystrybucje!

Często zadajecie nam pytania czy nasz symulator jest skuteczny, jaka jest zdawalność i i kto ma oficjalne materiały "Multiselect" na rynku itp.

Odpowiedź jest bardzo prosta. Jesteśmy JEDYNYM WŁAŚCICIELEM znaku towarowego "MULTISELECT" na całą europę

Na dzień dzisiejszy ze względu na chęć zachowania najwyższej jakości naszego symulatora oraz zachowanie największej zdawalności wśród kandydatów postanowiliśmy nie sprzedawać praw do naszego znaku Multiselect.

Dodatkowo wyszukiwarka "Google" zablokowała wszelkie reklamy innych firm ze słowem "Multiselect" żeby zablokować nielegalne posługiwanie się naszym znakiem. Screen z tym potwierdzeniem przesyłamy w załączeniu do niniejszej wiadomości. Zwróćcie uwagę, że pozostałe firmy poza e-Edukatorem posiadają słowa zamienne tylko "Testy do służby" lub np. "testy do służby celno-skarbowej" i inne substytuty, jednak reklama nie zawiera słowa "Multiselect" - nie wierzysz? Sprawdź! Chyba teraz już wszystko jasne... nie daj się nabrać!

Co to oznacza?
Że tylko na stronie posiadającej licencję możesz wykupić materiały dot. Multiselectu. Multiselect to znak towarowy i nikt bez naszej zgody nie może prowadzić dystrybucji tych materiałów. Jeśli ktoś wykupi Multiselect od firmy nie posiadającej naszej zgody będzie musiał liczyć się z ewentualnymi konsekwencjami prawnymi. 

Celem weryfikacji takowego w/w procederu zatrudniliśmy osoby, które na bieżąco weryfikują takowe procedery. Nie chcemy dopuścić do sytuacji w której ktoś podszywa się pod nasz produkt "Multiselect" wprowadzając tym samym potencjalnych klientów w błąd. Podsumowując... Nie daj się nabrać na "setki tysięcy pozytywnych opinii", "fikcyjne ankiety", "prywatne fora z 100 tys pozytywnymi opiniami". Zadaj sprzedającemu pytanie wprost... "Czy posiada Pan licencję/prawa od jedynego właściciela znaku Multiselect?". 

12.06.2018 - Jesteśmy jedynym właścicielem znaku towarowego MULTISELECT! Potwierdza to świadectwo rejestracji i znak towarowy nr: 016863227. Jeśli masz wątpliwości wpisz "multiselect" w wyszukiwarce znaków towarowych: https://euipo.europa.eu/eSearch/

Z wielką przyjemnością informujemy, iż od dnia 05.06.2018 r. jesteśmy jedynym uprawnionym podmiotem, który może posługiwać się znakiem towarowym Multiselect. Znak towarowy Multiselect został zastrzeżony i od dnia 05.06.2018 r. mogą z niego korzystać WYŁĄCZNIE podmioty, które mają nasze pisemne potwierdzenie opłacenia licencji na posługiwanie się w/w znakiem. 

Ważne!
Wszystkie podmioty, które bez naszej zgody będą posługiwały się naszym znakiem towarowym Multiselect będą pociągnięte do odpowiedzialności finansowej oraz karnej.

Od teraz każdy nasz kursant ma pewność, że nie wykupuje jakiś "podróbek" tylko jedyny prawdziwy Multiselect, którego wykupienia faktycznie zwiększy szanse na dostanie się do służby. Wszystkie inne pseudo materiały pomocnicze "Multiselect" na które firma nie ma naszej pisemnej zgody, działa niezgodnie z prawem i takie próby będą rozwiązywane na drodze sądowej.

Jednocześnie prosimy wszystkich o informacje czy zauważyli na innych, konkurencyjnych stronach używanie słowa "Multiselect". Ułatwi nam to weryfikację czy firmy wykorzystujące nasz znak towarowy Multiselect działają w oparciu o pisemną umowę.

28.05.2018 - Kolejny nabór - kolejna rekrutacja. Z naszą pomocą zdają wszyscy!

Mamy informację, że wszyscy nasi kandydaci zaliczają testy bez żadnych problemów. Materiały są w pełni aktualne, co przekłada się na skuteczność. Warto zwrócić uwagę, że mniej niż 15% zalicza test bez żadnego przygotowania...
Wszystkim naszym kursantom - serdecznie gratulujemy!

25.01.2018 - MAMY INFORMACJE Z OBECNEJ REKRUTACJI. WSZYSCY NASI KANDYDACI ZDALI Z NAJWYŻSZYMI WYNIKAMI ! NAJBLIŻSZE TESTY WE WTOREK! Zdawalność 100% - to najlepsza rekomendacja...

Obecnie trwa nabór do służby celno-skarbowej. Wszyscy nasi kandydaci, którzy przygotowywali się z nasza pomocą zaliczyła bez żadnych problemów testy finalne! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

05.01.2018 - WPROWADZENIE NOWEGO PROFILU W SYMULATORZE! Testy do służby Celno-skarbowej 2018

Nowy symulator obejmuje dokonanie ustaleń profilu kandydata pod kątem:

1) wykonującego czynności specjalne, w zakresie:

a) lojalności funkcjonariusza wobec Służby Celno-Skarbowej,

b) czerpania nieuprawnionych korzyści w związku ze służbą w Służbie Celno-Skarbowej,

c) występowania zachowań niepożądanych w Służbie Celno-Skarbowej;

2) przewidzianego do wykonywania czynności specjalnych, w zakresie:

a) weryfikacji danych uzyskanych od funkcjonariusza w trakcie ubiegania się o przyjęcie do służby w Służbie Celno-Skarbowej,

b) ustalenia wiarygodności funkcjonariusza do służby w Służbie Celno-Skarbowej,

c) pozyskania informacji o zachowaniach mogących mieć znaczenie dla oceny, czy osoba przewidziana do służby w Służbie Celno-Skarbowej spełnia wymóg nieposzlakowanej opinii

Weryfikacja bierze pod uwagę wykluczenia oraz powiązania między zaznaczonymi odpowiedziami w symulatorze. Podsumowując... Jeżeli poradzicie sobie z naszym symulatorem, to bez problemu zaliczycie prawdziwą rekrutację. Powodzenia!


05.01.2018 - AKTUALIZACJA TESTÓW - NOWY PROFIL NA KANDYDATA DO SŁUŻBY CELNO-SKARBOWEJ!

Profil oraz symulator został zaktualizowany pod kątem nowo wprowadzonego profilu kandydata starającego się do służby celno-skarbowej.

05.01.2018 - ŚWIETNA WIADOMOŚĆ! Celnicy zostają włączeni do systemu emerytur mundurowych.

Emerytura będzie przysługiwała celnikom, którzy skończyli 55 lat i mają co najmniej 15 lat służby (w tym co najmniej pięć w związku z wykonywaniem zadań policyjnych łączących się ze zwalczaniem przestępczości) lub skończyli 55 lat i służyli co najmniej 25 lat. Takie zmiany wprowadza nowelizacja ustawy o zaopatrzeniu emerytalnym funkcjonariuszy. Do tej pory prawa emerytalne zyskiwali na zasadach takich jak inni pracownicy.

15.01.2017 - WAŻNA INFORMACJA! NABÓR DO SŁUŻBY TRWA - chętnych nie brakuje...

Obecnie trwa duży nabór do służby celnej. Na 1 miejsce jest około 4-9 kandydatów (w zależności od województwa). Szansa na dostanie się topnieje wraz z ilością chętnych. Dlatego jeśli zależy Ci na pracy przygotuj się z nami wykupując pakiet z dostępem do symulatora. Wtedy Twoje szanse wzrastają 20-krotnie!

06.09.2016 - Zdawalność 100% w sierpniu!

Z wielką radością informujemy, iż w sierpniu każdy korzystający z naszych materiałów zaliczył rekrutację do służby celnej. To najlepsze potwierdzenie jakości naszych materiałów i skuteczności symulatora. Gratulujemy!


Strona: 1  2  3  następna