Aktualności

04.10.2016 - Kilka słów o tym jak działa nasz "Symulator" testów do służby celnej i dlaczego nie mamy sobie równych?

Symulator jest naszym autorskim opracowaniem platformy e-learningowej, który ma za zadanie zweryfikować profil kandydata na takiej samej zasadzie jak na prawdziwym teście rekrutacyjnym. Etap multiselect jest złożonym procesem na podstawie którego ponad 90% kandydatów odpada, ponieważ nie wykazuje cech osobowości pasujących do "odpowiedniego profilu". Nasz symulator dzięki powiązaniom i wykluczeniom zawartym na naszej platformie wskazuje wynik sumaryczny oraz "uchybienia" podczas weryfikacji naszych klientów. Żaden inny mechanizm dostępny w internecie nie weryfikuje profilu, a wyłącznie sprawdza poprawność odpowiedzi na zasadzie 0/1 (zero-jedynkowej). W żaden sposób tego typu materiały pomocnicze, ani narzędzia na podobieństwo naszego symulatora do którego mamy wyłączność nie pomagają, a jedynie utrudniają zaliczenie prawdziwych testów i możliwość przygotowania się i uzmysłowienia na czym polega multiselect. Prawdziwy symulator jest tylko jeden, dlatego zwracamy szczególną uwagę na oszustów, których pełno jest w internecie w "atrakcyjniejszych cenach". Pytanie tylko czy warto zaoszczędzić np. 100 złotych, kosztem roku oczekiwania na możliwość przystąpienia do kolejnej rekrutacji? 

24.02.2016 - WYSOKA SKUTECZNOŚĆ W MIESIĄCACH STYCZEŃ/LUTY

Pragniemy poinformować, iż w 2 ostatnich miesiącach skuteczność wyniosła do 90%. Obecnie nabory są wzmożone. Zapraszamy!

16.11.2015 - CAŁKIEM NOWE TWO od dnia 16.11.2015 !!!!

W dniu dzisiejszym zmieniły się całkowicie zagadnienia z zakresu TWO (Testu Wiedzy Ogólnej). Nowa baza pytań zawiera blisko 70 nowych pytań wszystkie zostały opracowane wraz z odpowiedziami. Materiał jest wysyłany drogą mailową w postaci eBooka (PDF).

13.11.2015 - Wrzesień/Pańdziernik = 95% SKUTECZNOŚCI + kilka nowych zagadnień na TWO.

Pragniemy poinformować, iż w 2 ostatnich miesiącach nasze materiały zostały jeszcze bardziej doprecyzowane. W związku z czym skuteczność wzrosła do 95%. Rekrutacja właśnie się rozpoczęła. Zapraszamy!

14.08.2015 - REKORDOWA SKUTECZNOŚĆ W MIESIĄCACH LIPIEC/SIERPIEŃ.

Z wielką radością informujemy, iż w miesiącach wakacyjnych praktycznie wszyscy nasi klienci zaliczyli etap MS. Uściślając tylko 1 osoba nie zdała po wykupieniu naszych materiałów. Jak sama przyznała, zaczęła zmieniać ustalony w poradnikach profil kandydata (myśląc, że bycie zbyt idealnym nie jest dobrym rozwiązaniem...). Teraz czas na kolejny etap jakim jest WZ !!! Nieskromnie mówiąc nasz eBook dot. Wywiadu Zorganizowanego jest perfekcyjny. Po wykupieniu tego eBooka po prostu nie sposób jest nie zdać etapu WZ. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@testynacelnika.pl

25.05.2015 - REKRUTACJI CIĄG DALSZY. MAJOWE/CZERWCOWE NABORY TRWAJĄ!

Na podstawie wielu telefonów materiały zostały ponownie zaktualizowane. Nie musicie się już obawiać majowymi i czerwcowymi naborami. Powodzenia!

05.04.2015 - REKRUTACJA TRWA!

Obecnie zgłasza się do nas wiele osób ze względu na wzmożoną rekrutację. Wszystkie materiały zostały zaktualizowane i stanowią solidną podstawę do zaliczenia testów.

07.03.2015 - WYWIAD ZORGANIZOWANY W CENIE PEŁNEGO PAKIETU!

Pragniemy poinformować, iż udało nam się opracować niezwykle szczegółowy materiał przygotowawczy dla kandydatów dot. Wywiadu Zorganizowanego. eBook zajmuje 23 strony a4. Opracowanie tego materiału zajęło wiele czasu, jednak mamy pewność, że nic teraz Was nie zaskoczy. Materiał zawiera WSZYSTKIE pytania jakie mogą się pojawić na rozmowie wraz z odpowiedziami oraz szczegółową analizą. 

12.01.2015 - DODATKOWY eBOOK - GRATIS

W dniu dzisiejszym na podstawie opinii naszych klientów i wynikających z nich sporej problematyki podczas rozmowy z psychologiem opracowaliśmy poradnik. Materiał jest analizą odpowiedzi do testu Multiselect ze wskazaniem odpowiedzi i co najważniejsze odpowiednich argumentów na rozmowę z psychologiem. eBook zawiera 13 stron a4 samych konkretnych odpowiedzi/wskazówek których należy udzielać, aby wyjść z rozmowy obronną ręką.

eBook jest dołączany przy opłaceniu dostępu do symulatora.

04.07.2014 - OGROMNA SKUTECZNOŚĆ!

Codziennie otrzymujemy telefony o Waszych pozytywnych wynikach. 
GRATULUJEMY!


Strona: poprzednia 1  2  3  następna